ÖZEL ÇOCUKLARA BODRUM’UN EN ÖZEL KARNE KUTLAMASI

ÖZEL ÇOCUKLARA BODRUM’UN EN ÖZEL KARNE KUTLAMASI

797
0
PAYLAŞ

 

Ortakent Özel Çocuklar Kültür Merkezi’nde eğitim gören özel öğrenciler, yıl sonu gösterisi ile doyasıya eğlenirken, hepsi hayal ettiği karne hediyelerine de kavuştu.

Bodrum Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve gönüllüler tarafından Ortakent Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte Ortakent Özel Çocuklar Kültür Merkezi’nde eğitim hayatlarını sürdüren özel çocuklar, karne heyecanının yanı sıra pasta keserek keplerini de fırlattılar.

Özel öğrenciler, veliler, öğretmenler, STK temsilcileri ve vatandaşların katıldığı etkinlikte hatıra panosu, yiyecek içecek ikramları ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi. Mini konserlerle dans eden çocuklar, unutulmaz bir gün yaşadı.

Bodrum Halk Eğitimi Müdürü Hayri Karagöl, özel eğitim bireylerini çok önemsediklerini dile getirerek “Biliyoruz ki bu çocuklarımızın eğitim ihtiyacı var. Onları da topluma ne kadar adapte edebilirsek, ne kadar uyumlu bireyler haline getirebilirsek o kadar çok mutlu olacağız.” dedi.

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz da karne alacak tüm öğrencileri tebrik etti.

Bodrum Mandalin Çiçeği Derneği, Bodrum Yaşam Vakfı, Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI), Muğla 911 Arama Kurtarma Derneği, Bodrum Girişimci İş Kadınları Derneği, BOFAD, Bodrum Art Derneği destekleriyle düzenlenen yılsonu etkinliğinde konserlerin yanı sıra dans gösterileri sunuldu. Sagapo Dans grubunun sirtakileri ile eğlenen özel öğrencilere ayrıca palyaço gösterisi yapıldı, Öğrencilere önceden hayal ettikleri tespit edilen hediyeler de verildi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.