BODRUM İŞ VE SİYASET HAYATININ ÜNLÜLERİ SÜNNET DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

BODRUM İŞ VE SİYASET HAYATININ ÜNLÜLERİ SÜNNET DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

904
0
PAYLAŞ

 

Bodrum Belediye Meclis Üyesi, BESİAD Yönetim Kurulu Üyesi genç iş insanı Seha Ergene ile Raziye Ergene çiftinin oğlu Mustafa Ergene’nin sünnet düğünü, Bodrum’da iş ve siyaset dünyasını buluşturdu.

Ortakent’in tanınmış ailelerinden ve Cumhur ittifakından Bodrum Belediye Meclisi üyesi olan iş insanı Seha Ergene ve eşi Raziye Ergene’nin ilk çocukları Mustafa Ergene’nin sabah saatlerinde başlayan düğünü, gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Çocuklarını 1959 Chevrolet Impala marka üzeri açık nostaljik bir araba ile Bodrum şehir turu yaptıran Seha Ergene ve eşi Raziye Ergene çifti daha sonra da geleneklere uyarak çocuklarını at üstünde Ortakent’te gezdirdiler. Akşam saatlerinde törenin yapıldığı Müsgebi düğün salonunun bahçesini dolduran 1000’den fazla davetli hem yemek yediler, hem de küçük Mustafa’yı hediye yağmuruna tuttular.

AK Parti Milletvekili Kadem Mete, Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Darendereli, MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat, CHP ve Cumhur ittifakı Bodrum Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı İbrahim Dalda, MHP Bodrum İlçe Başkanı Tayyar Şafak, siyasetçi ve iş insanı Mehmet Tosun, BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, iş insanları ve Bodrumlular Müsgebi düğün salonunun bahçesinde yapılan sünnet düğününe katıldılar.

Azat Öztürk, İlknur Ülküm Seferoğlu, Tamer Mandalinci, Seha – Raziye Ergene, Emel Çakaloğlu, Ahmet Yıldızhan

Müsgebi Düğün Salonu’nda çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen düğünde, Ege türkülerinin sevilen sesi Mustafa Ergene ve kardeşi Reha Ergene sahne alması etkinliğe ayrı bir renk kattı.

İsmini taşıyan torununun sünnet düğününde sahneye çıkan Mustafa Ergene ile Reha Ergene’nin seslendirdiği türküler eşliğinde oynayan davetliler eğlenceli dakikalar geçirdi.

Seha Ergene ve eşi Raziye Ergene, “Oğlumuzun düğününe en şekilde geçmesi için uzun zamandır hazırlanıyorduk. Beklediğimizin üstünde bir katılım oldu. Düğünümüze katılan ve çeşitli nedenlerle mazeret göstererek katılamayanlara çok teşekkür ediyoruz. Oğlumuz için düzenlediğimiz bu törende bizimle birlikte olan herkese ve ailemizin tüm bireylerine çok teşekkür ederiz.” dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.