Sahnede Nüket Duru, Bodrum O’na Koşupduru

Sahnede Nüket Duru, Bodrum O’na Koşupduru

5096
0
PAYLAŞ

Çağdaş Türk Müziğinin en güçlü yorumcusu Nükhet Duru, 40 yılı geride bırakan kariyerinin ardından, hafızalardan silinmeyen şarkılarını anekdotlarıyla süsleyerek sahne aldığı mekanlarda hayranlarına keyifli saatler yaşattı.

Şu sıralar “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” isimli kabaresiyle Anadolu turnesine çıkan Nükhet Duru, geçtiğimiz akşam Paşatarlası’nda bulunan Boliss Restaurant’da doyumsuz bir geceye daha imza attı. Birbirinden güzel şarkılarını hayranları için seslendiren Duru’nun sahne performansı görülmeye değerdi. Güzelliği ve şıklığıyla da göz kamaştıran ünlü şarkıcı, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. Şarkı aralarında yaptığı ince esprileriyle konukları kırıp geçiren Duru’ya piyanoda Cem İyibardakçı eşlik etti. Mekanın tümünün dolduğu gecede Nükhet Duru’yu izleyenler arasında Trabzonspor Kulübü eski başkanlarından Sadri Şener, Ege Yat ve LVZZ Hotel’in sahibi Sinan Özer, duayen gazeteci Can Pulak, Saloon Bodrum’un sahibi Özlem Kararslan, Cobra Yat’ın sahibi Samim Baki ve Bodrum’un renkli simaları vardı.

Boliss’in sahibi Timur Çalıka, gördükleri ilgiden memnun olduklarını ve Nükhet Duru’yu sahnelerinde ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.

Açıldığı günden bu yana Paşatarlası sahilinde sergilediği farklı duruşu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Bodrum’da lezzet ve keyfi bir arada sunan Boliss Restaurant’ın sahibi Timur Çalıka, her ay en az bir ünlü sanatçıyı da sahnelerinde ağırlayacaklarını sözlerine ekledi.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.