ALİN BEAUTY İLE YENİ YILA PÜRÜZSÜZ GİRİN

ALİN BEAUTY İLE YENİ YILA PÜRÜZSÜZ GİRİN

1606
0
PAYLAŞ

 

Bodrum’da genç, bakımlı ve kendine özen gösteren kadınların tam kapsamlı hizmet aldıkları güzellik merkezi Alin Beauty Lounge, geleneksel yılbaşı etkinlikleri ile bu yıl da kadınların buluşma noktası olacak.

Kurulduğu yıldan bu yana Bodrum’da kendine özen gösteren, doğal ve çevresel etkilere karşı ciltleri için önlem alan her kadının uğrak noktası olan Alin Beauty Lounge Güzellik Merkezi, her yılbaşı öncesi geleneksel olarak sunduğu ücretsiz cilt bakımı hizmeti ile bu yıl da Bodrum’da yaşayan kadınların yanında.

Bodrum’da kadınların sağlıklı cilt yapısı ve kalıcı güzellikleri için, sürekli yeni teknolojileri araştırıp, en güncel uygulamaları Bodrum’da yaşayan kadınların hizmetine sunmak için çalıştıklarını belirten Alin Beauty Lounge‘un kurucusu Tülin Akgül; “Kurulduğumuz günden bu yana güzellik ve bakım dendiğinde ilk akla gelen marka olmak, müşterilerimize en güncel cihaz ve uygulamalarla hizmet verebilmek için alanında en deneyimli, bir aile gibi olduğumuz personelimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Yıllardır, yeni yıla girerken tüm yılın yorgunluğunu cildimizden söküp atarak, dileyen her kadının yenilenmiş, taze bir görünümle, en yüksek motivasyonla yeni bir yıla daha mutlu girmesi için ücretsiz cilt bakımı yapıyoruz.

Bu yıl 21 Aralık günü cilt temizleme, maske ve masaj paketimizi dileyen herkese ücretsiz olarak yapacağız. Tek şartımız, 21 aralık gününden önce bize 0532 3591500 ulaşarak randevu almaları ve randevu için tam zamanında burada olabilmeleri.” dedi.

Aralık ayının kendileri için ayrı bir önemi olduğunu da söyleyen Tülin Akgül, 22 yıl önce Aralık ayında kurulduklarını, yeni yıl öncesi verdikleri davetlerle de yeni yıl ile aynı zamanda kuruluş yıldönümünü birlikte kutladıklarını belirtti. Bu yıl 23’üncü yıllarına girdiklerini söyleyen Tülin Akgül; “Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak 24 aralık günü yapacağımız geleneksel yılbaşı kutlamamızda davetlimiz olan Türkiye’nin en ünlü Astroloğu Türkan Aslan, davete katılanların Eşik yılı olan 2022 yılındaki burç yorumları ve merak ettikleri farklı konuları sorabilecekleri, Kurtuluşun Kadınların Elinde Olduğu Bir Yıl Geliyor” söyleşisi ile daha farklı bir ortam hazırladık. Kapımız herkese açıktır. Lütfen çekinmeden gelin. Alin Beauty Lounge olarak her zaman kendini bakımlı ve güzel hissetmek isteyen herkesi bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Alin Beauty Lounge, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi No: 96 Bitez ve https://www.instagram.com/alinbeautylounge/ Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.