BODRUM EŞRAF’I İLE BULUŞTU

BODRUM EŞRAF’I İLE BULUŞTU

2997
0
PAYLAŞ
Kapısından ahşap bir köprüyle içeriye adım attığınız Eşraf Bar & Gril, Bodrum’un gurmelerini ağırlamak için kapılarını açtı. 

Kapısından ahşap bir köprüyle içeriye adım attığınız ve adeta cennet bahçesine girmiş gibi hissedeceğiniz Eşraf Bar & Grill, Murat Oğan, Ağıt Turan, Timur Öztimur ve Serkan Gümüş ortaklığında, yılın 12 ayı boyunca hizmet vermek üzere açıldı.

Kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte sezona hızlı bir giriş yapan Eşraf Bar & Grill’in açılış kokteyline yaklaşık 200 kişilik bir davetli grubu katıldı. Bodrum’un tanınmış simalarının katıldığı açılış seremonisinde ise kurdeleyi Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve mekan ortakları birlikte kestiler.

Açılış Kurdelesini kesmeden önce davetlilere hitaben bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Eşraf Bar & Grill’i hizmete açan ortaklara teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi;

“Sevgili Murat ve Ağıt’ın bu girişimleri Bodrum’da bu kötü günlerin üstüne bir ilaç gibi bir umut gibi geldi. Arkadaşlarımız mutluluğun mekanını yaratmışlar. Sizleri kutluyoruz. Benim de kendi köyüm burası, bizim de buralarda zeytinliklerimiz var, çocukluğumun geçtiği yerler. Bu kadar güzel ve değerli bir yer yaptıkları için arkadaşları kutluyorum. Murat ve Ağıt çok değerli iki arkadaşımız Bodrum’a kattıkları hem sosyal hem de yerli tanıtımlarda büyük rolleri var onlara çok teşekkür ediyorum” dedi.”

Birsen Tezer

Açılış seremonisinin ardından akşam programına geçilen gecede Bodrum’da yaşayan sanatçı Birsen Tezer sahne aldı. Ortakent Müsgebi Mahallesi Kolej Sokak Golf Kulübü yanında kapılarını açan Eşraf yemyeşil zeytin ağaçları arasında, smoked ve dry aged etlerin, taş fırında pişen ince hamur pizzalar, mezeler, atıştırmalık başlangıçlar, salatalar ve tatlılarla devam içerikli menüsü ile ilk gecesinde gelen misafirlerine keyifli bir gece yaşattı.

Yaklaşık 150 kişilik oturma kapasitesiyle 2 Dönümlük bahçesinde hizmet vermeye başlayan Eşraf Bar & Grill, özel organizasyonlar için de Bodrum’un en özel mekanlarından biri olmaya aday.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.