HER FOTOĞRAFTA BİR HİKÂYE VAR

HER FOTOĞRAFTA BİR HİKÂYE VAR

2220
0
PAYLAŞ

Türk Edebiyat dünyasına kazandırdığı eserler ile hem Bodrum, hem de Türkiye’nin önemli edebiyatçılardan biri olan Cevat Şakir’in şiirlerini yazdığı, geçmişte “Balıkçının Pansiyonu” olarak bilinen tarihi binada hizmete açılan By Eskici Bodrum’un kültür sanat faaliyetleri Mehmet Teoman Fotoğraf sergisi ile başladı.

Bugüne kadar gerek Türk Pop Müziğine kazandırdığı ölümsüz sözlerle, gerek sahneye koyduğu muhteşem eserlerle çok çeşitli alanlardaki sanatçı kişiliğini ortaya koyan Mehmet Teoman, By Eskici Bodrum’da fotoğraf sanatı ile de büyük beğeni topladı. Bodrum ve civarından çektiği yaklaşık 20 fotoğraftan oluşan seçkisi ile açtığı sergide her fotoğrafın kendisi için bir hikayesi olduğunu dile getiren Mehmet Teoman, Sergiye gelenlere fotoğraflarının hikâyelerini de anlattı.

By Eskici’de her çarşamba akşamı 45+ konsepti ile yine kendi seçtiği şarkıları Dj. kabinine girerek çalan Mehmet Teoman, serginin hemen ardından da sergiye gelenlere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. By Eskici Bodrum’un atıştırmalıklar ve kokteyller ikram ettiği sergi, 28 Ocak Tarihine kadar By eskici Bodrum’da açık kalacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.